2018

2017

2016

2015

2014:

Lakeside word darts Championships laatste 32. 2-3 Gary Robson.

Challenge tour 1 laatste 16
Challenge tour 2 winnaar!

Open Bodegraven winnaar!

Player championships 1 laatste 64
player championships 2 laatste 64

2013

Open Roemenie 2de
Open Catalunya Koppels met Willem Mandigers 1ste
Open Lunteren 1ste
SnowPlanet Open 1ste
Open Zwitserland 3de
Open Hongarije Koppel met Jim Williams 1ste
Open Hongarije 3de
Open Finland 2de
Superleague Overgangsklasse 3 C Oranjebar 3 Kampioen
Open Groenlo 5de
Open Groenlo Koppel met Jimmy Hendriks 1ste
German gold cup Koppel met Jimmy Hendriks 1ste
Isle of man Open Koppel met Jan Dekker 3de

2012

7de NDB Ranking 5de
Kika halve maan open 1ste
Hemeco Open 5de
’t Kruilkje Open Air 3de
Open Dibo 1ste
Glazenwasserij Nielen 170 toernooi koppel met Mark Lieftink 1ste
Met Eredivisieteam De Witte Raaf Nederlands kampioen
Eindranking Power Darts Event 1ste
Open Achthuizen 1ste
10de speeldag Power Darts Event 3de
Met Superleague Team De Vrijbuiter Cashino 1 Kampioen Overgangsklasse A
Open Zwitserland 5de
Bull’s Open 1ste
Met Superleagueteam de Vrijbuiter 1ste plaats Promotie naar hoofdklasse.
Lingewaard Open Darts 1ste
Mariflex Open Single 17de
Mariflex Open koppel met Jan Dekker 5de
Open Kennemerland 5de
Open Kennemerland koppel met Bryan de Hoog 1ste

2011


Open Woerden 1ste
Center Parc Masters 9de
Tops of Ghent 17de
Tops of Ghent koppel met Christian Kist 5de
Open Luxemburg Mix Koppel met Aileen de Graaf 1ste
Open Luxemburg 9de
Britisch Open 9de
Worldcup single 9de
Worldcup koppel 9de
Open Frankrijk 17de
WDF World Cup 9de
BDO British Open 9de
Hemeco Open Koppels met Jan Dekker 1ste
Hemeco Open 17de
Open Lunteren 3de
Open Zweden 9de
Open belgië koppel met Dean Winstanley 9de
Open België 2de
Open Dibo Deventer 3de
Open Zwitserland 17de
Isle of Man Open 2de
Open Mariflex 17de
Open Mariflex koppel met Jan Dekker 3de
Open wales 17de
Open Antwerpen 33ste
Kwalificatie World Cup Ierland 1ste
Kampioen Ere-divisie DBMN
Beker Kampioen DBMN
Open Ablesserwaard 2de
Open Woerden 1ste
Open Waterland 1ste
Open Oudekerk 1ste
Nederlandse Ranking Limburg 2de
Gesloten Nederlandse kampioenschappen 3de
Geselecteerd voor de 10 mans Nederlandse Selectie
Dutch Open koppel met Fabian Roosenbrand 5de
Open Schotland 17de
Open Schotland Koppel met Jan Dekker 1ste

2010

Open Catalunya 1ste
Open Harmelen 1ste
Open Glanerbrug 2de
1ste periode CLOD ticket DBMN 1ste
Open Tsjechie 5de
Open Tsjechie koppel met Clive Barden 3de

2009

Open Harmelen 1ste
Open Rosmalen 2de
Open Lochem koppels 1ste
Open Antwerpen mix koppels 1ste
Gesloten Midden Nederland 2de
Open Catalunya koppels 1ste
Open Catalunya 2de
Champions League of Darts 1ste

2008

Open Zweden 3de
German Gold Cup 3de
Open Griekenland 3de

2007

Open Oirschot koppels 1ste
Open Boxtel koppels 1ste
Open Boxtel 1ste
Open Putten 1ste
Open Strijland 1ste
Open Parkstad koppels 3de
Open Parkstad 3de
Open Black Lakeside 2de
Open Stolwijk 3de

2006

Open Amsterdam 3de
German Goldcup 3de
Open Stolwijk 2de
Open Dortmund 3de
Open Den Ham 2de
Open Tilburg 3de
Open Finland 1ste
Open Duitsland 5de
Open salland 2de
Open Breda 3de
Open Jansen Staal Masters 2de
Open Starlight 3de
World Dart Trophy Jeugd 1ste
Open Frankrijk 1ste
Open Padoc 1ste

2005

Open Rijen koppels 1ste
Dart4you ranking 2de
German Goldcup 9de
Open Baarn 1ste
Open Haastrecht koppels 1ste
Open Nederland Jeugd 2de
Clubkampioenschappen 1ste
Open Starlight 1ste
Open Heerlanden 1ste
Open Leendesk 1ste
Open Gouderak 1ste
Open Frankrijk 5de
Open Denemarken 3de
Open Emmen 1ste
Primus Masters 1ste
Open Enschede 3de

2004


Open Almere 2de
German Goldcup 5de

2003
Open Emmen (NDF-ranking) 2de
Open Tilburg )NDF-ranking) 2de
Gesloten Leusden 1ste
Open Holland Jeugd 3de
Totaalranking DBMN 1ste
Open Wijk bij Duurstede 1ste
Gesloten Nederland ( Nederlands Kampioen Aspiranten ) 1ste
Open Leusden 3de
Nederlands team kampioenschappen 3de
Open jeugdkampioenschappen 1ste
Open jeugdkampioenschappen koppels 1ste
Nederlands team kampioenschappen 2de
Totaalranking NDF 5de
Open Zutphen 2de
Primus Masters 5de

2002

Dutch Open Jeugd 2de
Open Soesterberg 1steUitschakelen voor: Engels
Prestaties 2014:

Lakeside word darts Championships laatste 32. 2-3 Gary Robson.

Challenge tour 1 laatste 16
Challenge tour 2 winnaar!

Open Bodegraven winnaar!

Player championships 1 laatste 64
player championships 2 laatste 64
Totaalranking DBMN 2de
Nederlandse teamkampioenschappen ( selectie DBMN-jeugd ) 1ste
Gesloten Leusden 1ste